sevenler ucun

sevenler ucun

Qar denesi eriyib dodaqlarına endiyinde ve o bir damlanın serinliyini biriyle paylaşmaq istediyinde üzünü küleye dön yeter. men o külekde olacağam.

eger onun üçün her şeyi göze alırsansa, onu her an düşünürsense, onun üçün ağlayırsansa, o senin üçün tekse, o senin üçün her şeyden qiymetlidirse, onun bir gülmesi senin üçün dünyalar demekse. ..siz aşiqsiniz…

Ağırdır sevmelerim her ürek daşıya bilmez, böyükdür ümidlerim her çiyin qaldıra bilmez, her şey olar da bu üreyim, bir tek sensiz ola bilmez.

Mürekkebden denizler, kağızdan gemiler etdim. Sonra adını her yere yazdım. Adını yazınca seni sevdiyimi sandın, men seni sevmedim sene tapındım!..

SIRAC_CEFEROV

Şərhlər:

 1. Yagmur dedi ki:

  Qar denesi eriyib dodaqlarına endiyinde ve o bir damlanın serinliyini biriyle paylaşmaq istediyinde ьzьnь kьleye dцn yeter. men o kьlekde olacağam.

  goodgood

 2. VeFaSiz_Giz dedi ki:

  Cox saq olun ))

 3. meymunka dedi ki:

  Ağırdır sevmelerim her ьrek daşıya bilmez, bцyьkdьr ьmidlerim her зiyin qaldıra bilmez, her şey olar da bu ьreyim, bir tek sensiz ola bilmez.

  SIRAC_CEFEROV cox sag ol en coox bunu beyendim!maraqli idi!

 4. weytAnO4kA dedi ki:

  eger onun ьзьn her şeyi gцze alırsansa, onu her an dьşьnьrsense, onun ьзьn ağlayırsansa, o senin ьзьn tekse, o senin ьзьn her şeyden qiymetlidirse, onun bir gьlmesi senin ьзьn dьnyalar demekse. ..siz aşiqsiniz… smiles smiles

  SIRAC_CEFEROV cox sagol!

 5. SIRAC_CEFEROV dedi ki:

  COX SAG OLUN

 6. Devil_666 dedi ki:

  yeri var

 7. L_U_N_A_T_I_K dedi ki:

  sevgi haqqinda melumati sen bile bilmezsen sen sadece onu nece yasadigini deye bilersen smiles

 8. IzYuMinKa dedi ki:

  Ağırdır sevmelerim her ьrek daşıya bilmez, bцyьkdьr ьmidlerim her зiyin qaldıra bilmez, her şey olar da bu ьreyim, bir tek sensiz ola bilmez.

  TWKLER smile

 9. yagmur_21 dedi ki:

  kar tanesi gibi narin
  ks kanadi gibi kirik
  yar teline haram deydi
  zamansiz bu ayriliq
  boredom