Sevgiye aid gozel sozler…

Sevgiye aid gozel sozler...

Gökyüzü yıldızlarla doluydu ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim kırık kalbim yaşlı gözlerimle.

Bazen sana gayesiz raslantısal bakardım… Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm. Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin.

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olamaktan!!!!

Eğer birgün birine acımam gerekirse seni kaybettigim gün kendime acırım. gözümde yaş yaşlarda sen inat etme gökyüzü benim kadar ağlıyamazsın. . . .

Bu gün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Tam Mezarlığın Karşısında. Bir gün beni Ararda Bulamassan Bilki Ya Meyhanedeyim yada Tam Karşısında
——————————————————————————–

herkes
dünyada
bir eş arar.
taşın kalbi
yoktur ama
onu da
yosun sarar…

Merhaba hüzün adası…. ben duygu gemisi… demir attım kıyılarına haydi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses ”seni özledim”…..

sensizlik üşümekse yalnızım üşüyorum sensizlik uçurumsa tut elimi düşüyorum

Bataryası zayıflamış hayellerimin kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası yüzünden ulaşamadım….. oysa şimdi yüreğimde ¤¤¤¤ çeken hattımla seninleyim

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum kaç tane oldu bilemiyorum ama artık benimde bir gökyüzüm var. . . sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı akşamları!. . . özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!. . .

Hayallerin okyanuslar kadar büyükse Ve sen içinde bir kum tanesi gibiysen Umudun sesini dinle İçindeki kıpırtının okyanuslardan büyük olduğunu göreceksin.
İnsanların düşleri olmalı sonsuzluk gibi özlemleri olmalı yeni açan bir çiçek gibi ve her insanın bir tanesi olmalı tıpkı senin gibi AŞKIM

AŞK VE ARKADASLIK BİR GÜN YOLDA KARSILASIRLAR. ASK KENDİNDEN EMİN BİR ŞEKİLDE SORAREN SENDEN DAHA CANDAN VE DAHA YAKINIM SEN NİYE VARSIN Kİ BU DÜNYADA:ARKADASLIK CEVAP VERİR:SEN GİTTİKTEN SONRA ARKANDA BIRAKTIGIN GÖZYASLARINI SİLMEK İÇİN….

AY AĞLIYOR BU GECE BİRLEŞMEYENLER İÇİN YILDIZLAR SARKI SÖYLÜYOR UZAK OLANLAR İÇİN BENDE AĞLIYORUM ÖZLEYİPTE SENİ GÖREMEDİĞİM İÇİN…

ISSIZ BİR KALDIRIM TASI OLSAM VEYA GERİYE ALAMAYACAGIN BİR NEFES YADA GÖZLERİNDEKİ BİR DAMLA YAS;BENİ SİLER GECERMİYDİN YOKSA SENİ SEVİYORUM DERMİYDİN..

GÜNES BATINCA SÖNDÜ SANMA YAGMUR YAGMASADA KURUDU SANMA ARAMAYINCA UNUTTU SANMA GÜNEŞ OLUR DOGAR YAGMUR OLUR YAGARIM ELİNİ UZATTIN HER ZAMAN YANINDAYIM..

BİR GÜLÜCÜK FIRLAT GÖKYÜZÜNE VARSA TÜM GÖZYASLARIN UMUT OLSUN ÖYLE MUTLU GÖZLERLE BAKKİ YERYÜZÜNDE HERSEY KALBİN GİBİ GÜZEL OLSUN…

Hani gözler varya sözleri anlatır Hani sözler varya gözleri aglatır Hani anlar varya değeri geç anlaşılır Bir de aşk varya seni bana anlatır..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın. Çünkü bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için Yaşayan birileri mutlaka vardır.
Angelocka

Şərhlər:

 1. love_krasotka dedi ki:

  спасибо масик opucuk

 2. Angelocka dedi ki:

  love_krasotka,
  Deymez birtanem opucuk

 3. IzYuMinKa dedi ki:

  AŞK VE ARKADASLIK BİR GЬN YOLDA KARSILASIRLAR. ASK KENDİNDEN EMİN BİR ŞEKİLDE SORAREN SENDEN DAHA CANDAN VE DAHA YAKINIM SEN NİYE VARSIN Kİ BU DЬNYADA:ARKADASLIK CEVAP VERİR:SEN GİTTİKTEN SONRA ARKANDA BIRAKTIGIN GЦZYASLARINI SİLMEK İЗİN….

  superrrrr spasibkiiii klasavitsa gul

 4. Angelocka dedi ki:

  IzYuMinKa,
  Sende sagol birtanem utan

 5. IzYuMinKa dedi ki:

  Angelocka,
  kiss_mini

 6. VeFaSiz_Giz dedi ki:

  Eziyyete gore cox saqol canul gul

 7. Miss Azerinka dedi ki:

  спасибо очень красиво

 8. Angelocka dedi ki:

  vefasiz_giz,
  Deymez canim menim opucuk

  Miss Azerinka,
  Sen sagol canim opucuk

 9. МиниК_Сердце dedi ki:

  ne veru v lubov(

 10. ASKO dedi ki:

  eziyyte gore minetdrram gozel idi ama mene azerice sevgi smsleri laizmdi eeee

 11. mR_bAkiNec dedi ki:

  No Love ! :)) Çox sağol xəbəərə görə