Qan qrupuna görə ehtirasınız

Qan qrupuna g246;r601; ehtiras305;n305;z


I qan qrupu olan:

Kişiler:

Qadınların başını qatmaqda ve ilk baxışdan cezb etmekde mahirdirler. Onların xoşuna gelir ki, qadını hesretde qoysunlar ve «bişmiş meseleni» uzatsınlar. Amma öz ovlarını ele keçirenden sonra qadınlar peşman olmayacaq: çünki o, çox yaxşı kişidir.

Qadınlar:

Bu qadınlara onu möhkem sıxa bilecek ve heç yere getmeye qoymayacaq kişi eli lazımdır. Cazibeli, isti ve qısqancdırlar. Yanındakı kişinin başqasına öteri baxmasını bele hezm ede bilmirler. İntim heyata acgözdürler. Çünki ehtirasın esiridirler. Bu da her kişinin xoşuna geler


II qan qrupu olan:

Kişiler:

Çox çekingen, utancaqdırlar. Sevgi ve isteklerini baxışları ile, özü de gizli çatdırırlar. O, qadını heç vaxt möhkem sıxmaz. Yüngül toxunuş, yavaş hereketler? Onun heyat yoldaşı gerek hemişe nezere çatdırsın ki, erini sevir. Bu kişiler qadına çox mehrem, hetta ana kimi baxırlar. Ona göre de ehtiras onlar üçün esas deyil. Qayğıkeş, işgören, bezense özlerinden böyük xanımla aile qururlar.

Qadınlar:

Çox çekingendir, bilmek olmur, fikrinden ne keçir. Hetta aşiq olsa bele, onu en gizli sirr kimi saxlayır. eger, kişi bunu duysa, onda her şey ela olacaq. Bu qadınlar etibarlı olurlar. İntimde çox hissiyatlıdırlar.


III qan qrupu olan:

Kişiler:

Hamı ele güman edir ki, o, Don Juandır. Birce özü bilir ki, heqiqet necedir?O – qadınlarla danışmağı, zarafat etmeyi, özünü onlara yaxşı göstermeyi xoşlayır. eslinde ise sevgiden ve heqiqi yaxınlıqdan qorxur. Ondan pis er çıxmayacaq. Herden «günah» işletse e, ona ömür boyu etibar etmek olar.

Qadınlar:

Düzgünlüyün ve sadiqlyin arxasında gizli ekstravaqantlıq gizlenir. Amma ondan yaxşı arvad çıxacaq. Sevgi ve intimde gerek helledici söz onun olsun. Ehtiras onun üçün esas hiss deyil. İntim meseede o, sanki vampire çevrilib, kişinin bütün enerjisini sovuracaq.


IV qan qrupu olan:

Kişiler:

Qadınla bağlı bütün incelikleri ela bilir. Hissleri derin deyil, amma ehtirası kifayet qederdir. Sevgi oyunlarının baş qehremanıdır. eger qadın ona birce gün etiraz etse, bir daha bu kişinin üzünü görmeyecek.

Qadınlar:

O da kişileri asanlıqla cezb ede bilir, amma sonradan çox ciddi ve telebkar naturaya çevrilir. eger kimise öz heyatına yaxın buraxsa, bilin ki, kişi onun istediyi ile barışmalı ve bütün gücünü ona serf etmelidir. Kişini o qeder bezdirecek ki, yazıq evden qaçacaq.

ali

Şərhlər: