Sevgiye aid gozlel sozler…

Sevgiye aid gozlel sozler...


Sen Beni Bir Dağın Eteğindeki Gelincik Kadar Severken Ben Seni O Dağın Doruğundaki Kardelen Kadar Özlüyorum.

Uyanınca uyandığına pişman eden geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan. Hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göreinsanlar ya hep sahte aşklarıyla evleniryada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısagüneşim desem güneş batıyor çiçeği desem o da soluyor…Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!

Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

Sana karanfilin sadakatini sümbülün bağlılığını çiğdemin neşesini lalenin gururunu menekşenin tevazusunu gülün saadetini versem bana ne dersin..?

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların… Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben beni ise sen yakıyorsun…

Düşünüyorum da düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğını düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin yetişirsin dokunamazsın dokunursun vazgeçemezsin vazgeçersin ama unutamazsın.

Angelocka

Şərhlər:

 1. PRistupnIK dedi ki:

  Dьşьnьyorum da dьşьncelerin en gьzeli senin beni dьşьnьp dьşьnmediğını dьşьnьrken dьşьndьğьnь dьşьnmek olsa gerek diye dьşьnьyorum.
  forgenc

 2. Angelocka dedi ki:

  MILAQROS,
  Sende sagol

  PRistupnIK,
  Sagol mister dostik)

 3. МиниК_Сердце dedi ki:

  Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gцzlerin? Kьlь dudakların… Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben beni ise sen yakıyorsun…

 4. fanya_ya dedi ki:

  azerbaycanca yazin daaaaaa bawa duwmuremmm